Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Pogromcy duchów powrócą w 2009 roku

Osoby z zapartym tchem wyczekujące ostatecznego rozwiązania dość zawiłej sprawy Ghostbusters: The Videogame, które w wyniku fuzji Activision z Blizzardem mogło w ogóle nie ujrzeć światła dziennego, nareszcie mają okazję odetchnąć z ulgą na dobre.

Atari oficjalnie poinformowało bowiem, że gra ukaże się w czerwcu przyszłego roku.

Reklama

Na początku listopada bieżącego roku koncern Infogrames Entertainment, będący właścicielem Atari, przejął od Activision Blizzard prawa do Ghostbusters - produkcji, którą jeden z największych obecnie gigantów na rynku planował umieścić w koszu. Zamieszanie skończyło się praktycznie już wtedy, jednak poza informacją o przesunięciu premiery na 2009 rok nie padły żadne konkrety. Na szczęście dziś sytuacja uzyskała pełną stabilizację - jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem i developer oraz wydawca nie napotkają na swojej drodze żadnych nieoczekiwanych problemów, jeszcze przed wakacjami dostaniemy grę o pogromcach duchów.

Ghostbusters: The Videogame to tytuł multiplatformowy - zmierza na prawie wszystkie popularne systemy, czyli PC, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, NDS i PlayStation 2. Czy ktoś podejmie się wydania tej gry na terenie naszego kraju, jeszcze nie wiemy, ale produkcja zapowiada się dość ciekawie, więc chętni powinni się znaleźć.

Dowiedz się więcej na temat: Ghostbusters | Atari

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje