Pogromcy duchów powrócą w 2009 roku

Osoby z zapartym tchem wyczekujące ostatecznego rozwiązania dość zawiłej sprawy Ghostbusters: The Videogame, które w wyniku fuzji Activision z Blizzardem mogło w ogóle nie ujrzeć światła dziennego, nareszcie mają okazję odetchnąć z ulgą na dobre.

Atari oficjalnie poinformowało bowiem, że gra ukaże się w czerwcu przyszłego roku.

Na początku listopada bieżącego roku koncern Infogrames Entertainment, będący właścicielem Atari, przejął od Activision Blizzard prawa do Ghostbusters - produkcji, którą jeden z największych obecnie gigantów na rynku planował umieścić w koszu. Zamieszanie skończyło się praktycznie już wtedy, jednak poza informacją o przesunięciu premiery na 2009 rok nie padły żadne konkrety. Na szczęście dziś sytuacja uzyskała pełną stabilizację - jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem i developer oraz wydawca nie napotkają na swojej drodze żadnych nieoczekiwanych problemów, jeszcze przed wakacjami dostaniemy grę o pogromcach duchów.

Reklama

Ghostbusters: The Videogame to tytuł multiplatformowy - zmierza na prawie wszystkie popularne systemy, czyli PC, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, NDS i PlayStation 2. Czy ktoś podejmie się wydania tej gry na terenie naszego kraju, jeszcze nie wiemy, ale produkcja zapowiada się dość ciekawie, więc chętni powinni się znaleźć.

Gry-Online
Dowiedz się więcej na temat: Ghostbusters | Atari

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy