Reklama

Pogramy w Wiedźmina przez przeglądarkę

Od przybytku głowa nie boli. Wszak twórcy naszego rodzimego Wiedźmina, aby skrócić miłośnikom swojej gry czas oczekiwania na rozszerzoną edycję wdrażają w życie kolejne projekty.

Jeden z nich, w wersji beta, ruszy już 7 kwietnia.

O czym mowa? Najnowszym pomysłem firmy CD Projekt RED jest gra przeglądarkowa Witcher:DuelMail. Tytuł ten wykorzystuje technologię Flash oraz zaawansowaną wizualizację walki z wykorzystaniem motion capture, a oprócz tego jest w pełni udźwiękowiony.

Głównym elementem rozgrywki w Witcher:DuelMail są pojedynki. Gracz na początku wirtualnej kariery wojownika wybiera jedną z trzech klas postaci. Później umawia się na walkę z przeciwnikiem, która toczy się w trybie asynchronicznym. Najpierw rzucamy wyzwanie wraz z zaprogramowaną sekwencją przeciwnikowi, a po jego przyjęciu przez oponenta zaczyna się walka.

Reklama

Wraz z kolejnymi sukcesami (czytaj zwycięstwami) postać prowadzona przez gracza awansuje na wyższe poziomy, zdobędzie nowe umiejętności oraz uzbrojenie. Jednym słowem stanie się silniejsza. Dla najlepszych w rankingu, jak zapowiadają twórcy, będą czekać nagrody. Na razie jednak nie wiadomo jakie. W każdym razie interesujące w Witcher:DuelMail jest jeszcze to, że od czasu do czasu naszą postać będą spotykały wydarzenia losowe, które z pewnością dodatkowo uatrakcyjnią rozgrywkę.

Jak wspomniałem, wersja beta pojawi już 7 kwietnia, a finalna - 9 maja. Gra będzie w całości darmowa, aby w nią zagrać będziemy musieli posiadać dostęp do Internetu i przeglądarkę WWW z zainstalowanym Flashem.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje