Reklama

Plaga zombie w WoW-ie

Plaga zombie zwiastujących nadejście dodatku Wrath of the Lich King to pomysł Blizzarda na urozmaicenie rozgrywki w Azeroth.

Zainfekowaniu ulegają postacie graczy, można je jednak łatwo uzdrowić.

Premiera World of Warcraft: Wrath of the Lich King zbliża się coraz większymi krokami (wystarczy spojrzeć na zegar bijący na głównej stronie gram.pl), a fani gry już szykują się do zakupu tego rozszerzenia. Blizzard postanowił nieco urozmaicić czas oczekiwania na drugi dodatek do WoW-a wprowadzając do Azeroth nietuzinkową minigrę. Świat gry nawiedzi plaga zombie zwiastujących nadejście WotLK, jednak nie będzie to horda stworów czekających na rozszarpanie przez użytkowników WoW-a. To postacie graczy zostaną zainfekowane. Oczywiście czar będzie można zdjąć poprzez wykonanie prostej czynności (wizytę u jednego z uzdrowicieli z frakcji Argent Dawn), jednak nie każdy wyrazi zapewne taką wolę.

Reklama

Pozostanie zombie nie musi być bowiem jednoznacznie postrzegane za karę. Postać staje się wtedy co prawda zakładnikiem wszystkich, poza innymi zombie, jednak zyskuje nowe drzewko umiejętności. Jedną z nich jest możliwość rozsiewania plagi pośród innych graczy. Jeśli użytkownik zdecyduje się jednak na uzdrowienie, musi to uczynić w ciągu 10 minut.

Gracze powinni to potraktować nie tylko jako urozmaicającą pobyt w Azeroth minigrę, ale także jako przedsmak nowej technologii przeobrażeń.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje