Pierwsze szczegóły na temat gry Dark Void

Podczas imprezy Capcom's Gamers Day, która odbyła się w tym tygodniu w Londynie, słynny japoński producent i wydawca zapowiedział kilka produkcji.

Jedną z nich jest gra akcji Dark Void, która ukaże się na X360, PS3 oraz PC. Wczoraj zdradzono nieco szczegółów na jej temat.

Tytuł powinien ukazać się zimą przyszłego roku. Tworzy go nowopowstałe studio Airtight Games, zrzeszające między innymi osoby z ekipy pracującej wcześniej nad Crimson Skies: High Road to Revenge.

Na razie nie zdradzono jeszcze żadnych szczegółów odnośnie rozgrywki. Poznaliśmy jednak nieco informacji na temat fabuły. Jak mogliśmy dowiedzieć się z zapowiedzi, wiele lat temu naszą planetę odwiedziła pradawna cywilizacja, która powołała do życia potężną rasę "Strażników". Te istoty dzięki posiadanej mocy były postrzegane przez ludzi jako bogowie. W pewnym momencie ich rządy dobiegły końca - obdarzeni nadnaturalnymi zdolnościami mieszkańcy Ziemi zdołali wygonić "Strażników" z naszego globu. Ci jednak nie dali za wygraną i odnaleźli drogę powrotną, pragnąć zemścić się na ludzkości. W tym momencie, jak się nietrudno domyślić, wkroczy bohater gracza. Nie wiadomo jednak jeszcze nic na jego temat.

Reklama

Z pewnością więcej informacji o Dark Void poznamy, gdy prace nad grą nabiorą rozpędu. W końcu do premiery jest jeszcze ponad rok czasu.

Gry-Online

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy