Reklama

Pierwsze porządki w Hyborii

Na stronie gry Age of Conan Gaute Godager poinformował o akcjach porządkowych, polegających na banowaniu sieciowych oszustów. Wszyscy, którzy zaburzają stabilizację rozgrywki w Hyborii zostaną stosownie ukarani.

Wielka premiera Age of Conan za nami. Serwery Funcomu zapełniły się graczami w mgnieniu oka, jednak mimo to administratorzy starają się zapanować nad sytuacją. Jak dotąd ustrzeżono się większych problemów technicznych.

Osoby odpowiedzialne za utrzymanie porządku zabrały się też za usuwanie oszustów. Jak poinformował na stronie poświęconej AoC dyrektor gry, Gaute Godager, sprawa "cziterów" traktowana jest przez Funcom bardzo poważnie. Kantujących oraz burzących równowagę użytkowników spotka kara w postaci ingerencji w zasoby danych postaci (przeprowadzone zostaną czystki zgromadzonych przez oszustów przedmiotów i pieniędzy). Konta będą z kolei zawieszane, a nawet banowane.

Reklama

"Robimy to, by uczynić rozgrywkę sprawiedliwą dla wszystkich szanownych graczy, którzy oczekują zabawy opartej na przewidywalnych zasadach fair play. Robimy to dla tych, których celem nie jest próba złamania i zniszczenia przyjemności płynącej z gry. Przepraszamy za wszelkie niedogodności. Piszę to dlatego, byście wiedzieli, że postaramy się utrzymać porządek w takim stopniu, w jakim tylko potrafimy" - napisał Gaute Godager na stronie AoC.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje