Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Pierwsze DLC do Modern Warfare 2 wiosną 2010

Fourzerotwo ujawnił, że Infinity Ward pracuje nad DLC do Modern Warfare 2. Paczki z dodatkową zawartością można spodziewać się w 2 kwartale przyszłego roku.

Niedawno w Internecie pojawiły się doniesienia o tym, że pewien dociekliwy gracz grzebiąc w plikach Modern Warfare 2 wpadł na ślad przyszłych DLC. Na liście ukrytych trybów znajdują się Global Thermonuclear War, VIP i One Flag. Opierają się one na (według kolejności): przechwytywaniu bomby atomowej, ochrony VIP-a oraz przejmowaniu flagi. Pozostaje pytanie, kiedy studio Infinity Ward ma zamiar wypuścić to DLC?

Reklama

Jak poinformował na Twitterze Fourzerotwo:

"DLC jest planowane na wspaniały okres wiosenny. Powiadomię was o szczegółach, gdy będziemy wiedzieli kiedy to będzie gotowe".

W przypadku Modern Warfare 1 DLC było płatne tylko na konsolach, więc pecetowcy dodatkowe mapy dostali za darmo. W przypadku MW2 sprawa wygląda zupełnie inaczej - jak wiadomo, gra została mocno "skonsolowana". Dzięki systemowi IW.net Infinity Ward może egzekwować od graczy posiadanie oryginalnych dodatków, co oznacza małe szanse na to, że wspomniane DLC będzie darmowe.

Dowiedz się więcej na temat: INFINITY | modern

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje