Pełne złudzenie rzeczywistości w strzelance

Cenega, wyłączny partner 1C w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech z przyjemnością ogłasza, że nietuzinkowa strzelanka w mroźnym klimacie zatytułowana Cryostasis: Arktyczny Sen trafiła do planu wydawniczego Cenega!

Jest 1968, koło podbiegunowe, Arktyka - lodołamacz o napędzie atomowym North Wind grzęźnie w masie lodu i skał niedaleko stacji badawczej "Pole 21". Prowadzący w niej eksperymenty radziecki meteorolog Alexander Nesterov dostaje zlecenie rozwikłania tajemnicy wypadku lodołamacza. W niewyjaśnionych okolicznościach meteorolog budzi się na lodołamaczu... i tu właśnie rozpoczyna się prawdziwa walka o życie!

Cryostasis: Arktyczny Sen to bardzo klimatyczna strzelanka z zachowanym dużym realizmem rozgrywki i interaktywnością otoczenia. Nasz bohater Alexander Nesterov, w którego się wcielamy napotyka na swojej drodze nieco odmienioną załogę lodołamacza. Naszym zadaniem jest uporanie się z przeciwnikami mając do dyspozycji tylko to, co znajdziemy po drodze - od śrub przez strzelby po amerykańskiego tommy gun'a żywcem wziętego z II Wojny Światowej. Ilość naboi jest ograniczona, przez co gracz musi używać ich z rozwagą. Dodatkowym utrudnieniem jest konieczność utrzymania ciepłoty ciała na odpowiednim poziomie. Jak przystało na koło podbiegunowe, panują tam bardzo ciężkie warunki do przetrwania. Gracz musi poszukiwać dogodnych miejsc na rozgrzanie swojego bohatera.

Reklama

Grafika Cryostasis: Arktyczny Sen jest zniewalająca. Cała lodowata i mroczna aura powoduje, że graczowi towarzyszy stan ciągłego napięcia. Całość dopełnia niesamowita oprawa dźwiękowa - głucha cisza zakłócana industrialno-klaustrofobicznymi odgłosami lodołamacza.

(Cenega Poland - inf. prasowa)

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: złudzenie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy