Reklama

Pecetowe GTA IV na Games Convention?

GTA IV w wersji na PC zostanie zaprezentowane w Lipsku na tegorocznych targach Games Convention - taką nieoficjalną informację podał serwis VG247.

A wielkie święto graczy rusza za naszą zachodnią granicą już w najbliższą środę...

Coraz gęściej robi się wokół obecnych i nieobecnych na Games Convention 2008. Listy gier mających pojawić się w Niemczech opublikowały już takie firmy, jak Electronic Arts czy SEGA. Wiadomo również, że do Lipska nie pojadą chociażby Gears of War 2 czy I Am Alive. W tych okolicznościach fani gier akcji z pewnością ucieszyliby się na wieść, że na imprezie pojawi się pecetowa wersja GTA IV. Wszak produkcja Rockstara to największa premiera tego roku (na razie zdążyła zadebiutować na PS3 i Xboksie 360). Informację o tym, że to bestsellerowe dzieło w wydaniu na komputery osobiste pojawi się na niemieckich targach opublikował serwis VG247. Doniesienia te pochodzą rzekomo od osoby bliskiej twórcom gry.

Reklama

Przypomnijmy, że GTA IV w wersji na PC wraz z datą premiery wyznaczoną na listopad bieżącego roku zostało ogłoszone na początku tego miesiąca. Spekulacje na ten temat krążyły po sieci już dużo wcześniej, jednak przedstawiciele Rockstara i Take-Two z uporem maniaka dementowali owe pogłoski. W pierwotnym wydaniu czwarta część słynnej serii gangsterskiej debiutowała już w kwietniu na PS3 i Xboksie 360, bijąc wszelkie rekordy sprzedaży w pierwszym tygodniu od premiery. Czy podobnymi osiągami w swojej kategorii będzie mogła pochwalić się wersja pecetowa?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje