Reklama

Ogłoszenie KOTOR-a MMO już wkrótce?

Jak udało się ustalić dziennikarzom serwisu CVG, na przestrzeni kilku tygodni dojdzie do ogłoszenia MMO w uniwersum Knights of the Old Republic.

Plotki o tej produkcji krążą po sieci od dawna.

Knights of the Old Republic MMO to jedna z tych gier, o których trwają gorące debaty na długo przed jej ogłoszeniem. Choć w sieci pojawiło się od groma spekulacji i komentarzy na ten temat, ani BioWare, ani LucasArts nie potwierdziły dotychczas powstawania tego projektu. Wszystko wskazuje jednak na to, że kurtyna milczenia opadnie jeszcze w październiku. Tak przynajmniej wynika z informacji, jakie udało się uzyskać dziennikarzom serwisu CVG. Ile w tym prawdy? Przekonamy się zapewne pod koniec bieżącego miesiąca.

Reklama

Warto w tym miejscu przypomnieć, że ostatnim znaczącym sygnałem, jakoby KOTOR MMO rzeczywiście powstawał, było potwierdzenie tych doniesień przez samego prezesa Electronic Arts, Johna Riccitiello. Co ciekawe, nawet wtedy rzecznicy BioWare'u i LucasArtsu odmówili komentarza. W sobotnim wydaniu brytyjskiego dziennika Daily Star również ukazała się wzmianka o tym, że twórcy Baldur's Gate'a pracują nad przeniesieniem KOTOR-a na grunt MMO i już wkrótce czytelnicy tego tabloidu będą mogli na jego łamach przeczytać raport dotyczący produkcji.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje