Reklama

O Diablo III na przebudowanym Battle.necie

Frank Pearce z Blizzarda zapewnił, że przy rekonstrukcji platformy sieciowej Battle.net uwzględnione zostaną potrzeby Diablo III. Battle.net 2 ma pojawić się równolegle z premierą StarCrafta II.

Już jakiś czas temu zrobiło się głośno o planowanej przebudowie usługi Battle.net. Nie jest żadną tajemnicą, że rekonstrukcja platformy Blizzarda związana jest przede wszystkim z dwiema wielkimi premierami - StarCraft II i Diablo III. Mimo, że Battle.net 2 zadebiutuje wraz z tym pierwszym tytułem, potrzeby trzeciej części legendarnej serii hack'n'slashów nie zostaną potraktowane po macoszemu.

"Diablo III będzie miało swoje niepowtarzalne wymagania w kwestii tego, co zapewni Battle.net" - powiedział współzałożyciel Blizzarda, Frank Pearce, w wywiadzie dla serwisu VG247. "Zespół odpowiedzialny za Battle.net to w zasadzie oddzielna grupa programistów zapewniająca jego funkcjonalność. Pracują więc z ekipą stojącą za StarCraftem II, będą także bardzo blisko współdziałać z załogą Diablo III" - dodał.

Reklama

Na razie data premiery nowego Battle.netu nie jest znana, gdyż... nie jest również znany konkretny termin wydania StarCrafta II. Ostatnio mówiło się, że produkcja ta na pewno nie zagości na półkach sklepowych w tym roku, jednak jej debiut w przyszłym roku również stoi pod znakiem zapytania. Ale strategię Blizzarda w kwestii dat wszyscy dokładnie przecież znamy...

(gram.pl)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje