Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Nowe informacje o dodatkach do Fallouta 3

Bethesda podzieliła się szczegółami na temat pierwszego z trzech zapowiedzianych dodatków do Fallouta 3, który pojawi się do ściągnięcia dla wersji na PC i Xboksa 360 już w styczniu.

Jak wiadomo od końca listopada, DLC do Fallouta 3 na PC i Xboksa 360 będzie składać się z trzech części - Operation: Anchorage, The Pitt i Broken Steel. Ukaże się właśnie w takiej kolejności, w około miesięcznych odstępach - pierwszy dodatek zaplanowano na styczeń. A jako że to już niedługo, czas przedstawić pierwsze szczegóły na jego temat.

Reklama

Operation: Anchorage to rozszerzenie skupione przede wszystkim na walce - w końcu większa jego część będzie rozgrywać się podczas bitewnej symulacji, stworzonej przez kawał skomplikowanej i zapomnianej technologii. Gracz weźmie dzięki niej udział w wyzwoleniu miasta Anchorage na Alasce z rąk chińskich komunistów (w czasie sprzed nuklearnej apokalipsy). To oznacza zupełnie nowe, mroźne lokacje.

Dodatek przyniesie również nowe bronie (jedna z nich na screenie), pancerze i przedmioty, a z rzeczy bardziej technicznych - achievementy oraz jednego perka, nazwanego Covert Ops (działanie na razie nieznane). Co ciekawe, większość z napotkanych podczas symulacji nowości będzie można również przenieść do właściwej gry. Twórcy zapowiadają, że to DLC można wykonać w dowolnym momencie, nawet od razu po wyjściu na powierzchnię - wystarczy udać się w zaznaczone na mapie miejsce.

Operation: Anchorage ma zapewnić w sumie około 4-5 godzin zabawy i będzie kosztować 800 jednostek w walucie Microsoftu (czyli dziesięć dolarów). Na razie nie wiadomo, jak z Europą. Pecetowa wersja rozszerzenia będzie dystrybuowana przez usługę Games for Windows Live.

Bethesda ujawniła przy okazji, że trzeci dodatek, Broken Steel - ten, który przedstawi kontynuację głównego wątku "podstawki" - podniesie limit poziomu postaci. Nie wiadomo jednak na razie, o ile.

Dowiedz się więcej na temat: 360 | Anchorage

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje