Reklama

Nowe GTA w przyszłym roku?

Analityk Michael Pachter przewiduje, że piąta odsłona słynnej serii Rockstara będzie dostępna już w przyszłym roku kalendarzowym.

Producent na razie o nowym GTA nie wspominał.

Grand Theft Auto jest marką tak znaną, że jeszcze przed ogłoszeniem powstawania jej kolejnej części analitycy branżowi przerzucają się kolejnymi terminami wydania, które ich zdaniem się ziszczą. Tak właśnie dzieje się w przypadku GTA V. Wydaje się, że dyskusja dotycząca daty wydania tego tytułu rozgorzała na dobre.

Najpierw swoją wizję przedstawił Anthony Gikas z Piper Jaffray. Jego zdaniem nowa odsłona GTA ujrzy światło dzienne w roku fiskalnym 2011 (rozpoczyna się on 1 listopada 2010). Nieco inaczej przyszłość "piątki" widzi Michael Pachter. "Przewidujemy, że GTA V pojawi się w roku kalendarzowym 2010. Nie jest jednak jasne, czy gra zadebiutuje przed końcem roku fiskalnego Take-Two, którego finał przypada na 31 października" - stwierdził.

Reklama

Zestawiając obie opinie można doprecyzować: GTA V ukaże się w ostatnim kwartale przyszłego roku. Co na to producent i wydawca? Strauss Zelnick w osobliwy sposób wyjaśnił niedawno, co Take-Two ma do powiedzenia na temat nowej odsłony serii.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy