Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Nowa gra od Silicon Knights

Od czasu premiery Too Human nie trafiały do nas wieści o Silicon Knights.

Teraz, za sprawą TeleFilm Canada poznaliśmy prawdopodobny tytuł ich nowej gry.

Reklama

TeleFilm Canada to organizacja federalna zajmująca się promowaniem twórczości audio-wizualnej powstającej w Kanadzie. Na jej liście pojawiła się ostatnio nowa produkcja, za którą ma odpowiadać mieszczące się w St. Catharines w Ontario studio Silicon Knights. Nowa gra ma nosić tytuł Siren in the Maelstrom.

Nie wiadomo jeszcze czy produkcja ma związek z Too Human, które jak wiemy planowane było jako trylogia. Niestety po bardzo chłodnym przyjęciu gry zarówno przez krytykę (średnia ocen w serwisie Metacritic na poziomie 65%), jak i przez graczy (według serwisu VGChartz sprzedało się zaledwie około 600 tysięcy kopii), wszelki słuch o studiu zaginął.

Również tytuł nowej produkcji sugeruje, że może to być zupełnie nowa marka, która nie jest związana z serią Too Human. Z drugiej strony można silić się na spekulacje, gdyż Maelstrom to potężny prąd morski na Morzu Norweskim. To z kolei nasuwa automatyczne skojarzenia z mitologią nordycką. Wszystko to jednak spekulacje i aby wyjaśnić tę sprawę musimy czekać na oficjalne oświadczenie Silicon Knights.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje