Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Nintendo nie przestraszyło się Almy

.E.A.R. 2: Project Origin zadebiutował na drugim miejscu na liście dziesięciu najpopularniejszych gier w Wielkiej Brytanii.

Popularniejszy był tylko (lub aż) nieśmiertelny Wii Fit.

Reklama

Czas nagromadzenia oczekiwanych premier w krótkim czasie przeminął wraz z nastaniem drugiej połowy grudnia. Potencjalne hity, owszem, zdarzają się, ale nie można powiedzieć, by były stałymi bywalcami na półkach z nowościami. Jednym z takich gorących tytułów był F.E.A.R. 2: Project Origin, produkcji studia Monolith. W minionym tygodniu zadebiutował on w wielu zakątkach świata, w tym także w Wielkiej Brytanii.

Wydawać by się mogło, że w okresie dominacji ugruntowanych już na rynku tytułów, gra nie będzie miała problemów z zajęciem pierwszego miejsca w rankingu najlepiej sprzedających się pozycji na rynku brytyjskim. Rzeczywistość okazała się zgoła inna - F.E.A.R. 2, owszem, uplasował się wysoko, ale nie na samym szczycie. Fotel lidera okupuje bowiem po raz kolejny Wii Fit, dostępne w Wielkiej Brytanii od blisko roku(!). Czyżby Alma nie była dla mieszkańców Wysp wystarczająco straszna? A może to produkcja Nintendo wciąż sprzedaje się na tyle rewelacyjnie, że trudno jest ją przeskoczyć?

Poniżej pełne zestawienie.

1. Wii Fit (Wii)

2. FEAR 2: Project Origin (PC, PS3, X360)

3. Mystery Case Files: Millionheir (DS)

4. Call of Duty: World at War (PC, PS2, PS3, X360, Wii, DS)

5. FIFA 09 (PC, PS2, PS3, PSP, X360, Wii, DS)

6. Mario Kart Wii (Wii)

7. Wii Play (Wii)

8. My Fitness Coach (Wii)

9. Professor Layton and the Curious Village (DS)

10. Mario & Sonic at the Olympic Games (Wii, DS)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje