Need for Speed Shift nadjedzie we wrześniu

Zapowiedziana przez Electronic Arts pod koniec stycznia zupełnie nowa odsłona wyścigowej serii z tradycjami - Need for Speed Shift pojawi się na naszych ekranach już we wrześniu.

Nowy, torowy i realistyczny NFS zadebiutuje na pecetach, Xboxie 360, PlayStation 3 i PlayStation Portable w dwóch rzutach. Europejczycy otrzymają grę 17 września, a amerykanie 5 dni później - 22.09. Tytuł ten skupiać się ma na odpowiednim przedstawieniu wypełnionej adrenaliną i paliwem roli kierowcy wyścigowego, w czym pomóc ma niebywale realistyczny widok z wnętrza pojazdu (triumfalnie powracający do serii po 9 latach nieobecności). Jak się zapowiada Shift, możecie przeczytać w naszych pierwszych wrażeniach z gry.

Z okazji ujawnienia daty premiery, w Internecie pojawił się również pierwszy oficjalny zwiastun gry, na którym doskonale widać, jak dużo frajdy może dostarczyć obserwowanie wyścigowych zmagań z fotela kierowcy. Wszystko wskazuje na to, że Need for Speed łapie drugi oddech - skierowanie produkcji do zewnętrznego studia (grę robi firma Slightly Mad Studios, z wyłączeniem wersji na PSP, za które odpowiada Bright Light) było świetnym posunięciem.

Reklama

Gry-Online
Dowiedz się więcej na temat: W.E.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy