Reklama

Moda na zabawne przygodówki wróciła!

Cenega Poland, z przyjemnością informuje o wprowadzeniu do planu wydawniczego nowej wspaniałej gry przygodowej. Jack Keane to mega dawka szalonego humoru, dynamicznej i pełnej zwrotów akcji.

Jako główny bohater, młody i spłukany kapitan statku, podejmujesz się z pozoru łatwego i intratnego zadania w celu podreperowania własnej kasy. Jednak nie wszystko idzie zgodnie z planem, w wyniku czego trafiasz na tajemniczą wyspę. Gdy zaczynasz odkrywać jej kolejne, mroczne sekrety, wpadasz na trop niezwykłego spisku. Na tej śmiertelnie niebezpiecznej wyspie czekają na Ciebie krwiożercze rośliny, armia tresowanych małp ale i gorący romans. Czy pokonasz niebezpieczeństwa i rozwikłasz tajemnicę, stawisz czoła przeszłości?

Twoja postać, przystojniak Jack to gość, którego nie da się nie lubić. Może nie jest on zbyt bystry ale za to ile ma przygód! Świetna grafika, ciekawe zagadki i dużo dobrego humoru nawiązującego do znanych filmów i reklam.

Reklama

- Zwariowana, pełna zwrotów akcji gra przygodowa wykorzystująca sterowanie myszą

- Wciągająca fabuła z aluzjami do klasyki filmów i gier komputerowych

- Grywalni bohaterowie: bystry, choć niekiedy niezbyt praktycznie myślący Jack Keane oraz Amanda, atrakcyjna, spragniona przygód ślicznotka

- Pełne humoru, interaktywne dialogi oraz przerywniki filmowe

- Ponad 40 zabawnych postaci

- Różnorodne lokacje, m.in. Londyn, Cape Town, ocean oraz tropikalne wyspy na Oceanie Indyjskim

- Gra w polskiej wersji językowej (napisy).

(Cenega - inf. prasowa)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje