Reklama

Mistrzostwa Polski NFS Carbon online!

Od 22 kwietnia wszyscy zapaleni rajdowcy komputerowi mogą zgłaszać się do turnieju, którego głównym patronem i sponsorem jest Electronic Arts Polska. Stawką jest tytuł Mistrza Polski Need for Speed Carbon! Udział w rozgrywkach jest bezpłatny a na zwycięzców czekają wartościowe nagrody.

Nie czekaj! Zacznij trening już dziś i przygotuj się do starcia o tytuł  pierwszego sieciowego Mistrza Polski NFS Carbon. Najlepsi rajdowcy mogą liczyć na atrakcyjne nagrody pieniężne, sprzęt komputerowy i pamiątkowe puchary. Electronic Arts Polska,  główny patron mistrzostw,  ufundował 2 000 zł do podziału między trzech najlepszych, a Multimedia Vision przekazała dla zwycięzców trzy kierownice SPEED-LINK.

Rozgrywki organizuje zespół doświadczonych administratorów, którzy prowadzili już turnieje NFS podczas największych polskich imprez LAN-owych. Zgodnie z oczekiwaniami graczy Mistrzostwa Polski NFS Carbon będą odbywać się zgodnie z zasadami ogłoszonymi przez komitet organizacyjny tegorocznego World Cyber Games.

Reklama

Większość wyścigów zostanie rozegrana w internecie i za pośrednictwem serwerów EA Nation. Już 1 maja rozpoczną się zapisy do Mistrzostw Polski NFS CARBON online a 20 maja rozpoczną się rozgrywki.

(EA Polska - inf. prasowa)

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: nagrody | mistrzostwa polski | mistrzostwo Polski | CARBON

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy