MC Hammer + Activision = tajny projekt?

Wyposażony w bardzo workowate spodnie raper, gwiazda MTV sprzed kilkunastu lat, podobno kolaboruje z firmą Activision by razem tworzyć super tajny projekt.

Druga młodość pana MC Hammera?

Wiadomości o zaangażowaniu rapera w świat gier komputerowych płyną z jego profilu na Twitterze (społecznościowy serwis pozwalającym na tworzenie mikrobloga), gdzie pojawiła się poimprezowa notka: "Mam jeden dzień na dojście do siebie, a potem do Los Angeles i Activision, by rzucić okiem na pewien tajny projekt. nie mogę się doczekać!" Intrygujące.

Teraz pozostaje się zastanawiać w czym MC "Can't Touch This" Hammer ma wspomagać Activision i jak będzie wyglądał ów projekt? W końcu jakiś czas temu firma ta wycięła ze swojego katalogu grę z 50 Centem, więc można było odnieść wrażenie, że raperzy nie są na tyle fajni, by wydawać gry z nimi co roku. Zatem (co jest prawdopodobne) być może należy się spodziewać jakiegoś udziału Hammera w DJ Hero? Cokolwiek to będzie, raczej nie powinniśmy się nastawiać na jego występ w Modern Warfare 2 (ale gdyby jednak.?). Jak zwykle - poczekamy, zobaczymy.

Reklama

Gry-Online
Dowiedz się więcej na temat: tajny

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy