Marvel vs. Capcom 2 powraca w grafice HD!

Znana z automatów i konsol poprzedniej generacji bijatyka Marvel vs. Capcom 2: New Age of Heroes jeszcze tego lata trafi do sieciowych sklepów PlayStation 3 i Xboksa 360!

Ta zapowiedź wisiała w powietrzu od jakiegoś czasu - gra Marvel vs. Capcom 2: New Age of Heroes doczeka się remake'a dla sieciowych usług konsol PS3 i Xbox 360! Jego podstawą jest wersja na Dreamcasta z 2000 roku, a więc ta najbliższa automatowemu oryginałowi.

Gra nie zostanie niestety poddana aż takim zabiegom odświeżającym, jak Super Street Fighter II Turbo w wydaniu HD Remix, ale to nie znaczy, że grafika nie ulegnie poprawie. A właściwie: będzie to zależeć od gracza. Capcom da nam do wyboru trzy tryby, nazwane Classic (wersja pikselowata), Smooth (2x bilinear filtering) i Crisp (3x bilinear filtering). Każdy będzie mógł być wyświetlany w maksymalnej rozdzielczości 1080p.

Reklama

Co ciekawe, nowa wersja nie będzie wymagać żadnego odblokowywania postaci - wszystkie 56 (!) będzie dostępne od pierwszego uruchomienia Wersja na XBL będzie kosztować 1200 punktów, na PSN - 15 dolarów (europejskie ceny na razie nie są oficjalne).

Demo MvsC2 pojawi się wyłącznie w wersji na PS3 i trafi na amerykańskie PS Store już w ten czwartek, a na europejskie prawdopodobnie w przyszłym tygodniu. Będzie mieć sześć grywalnych postaci (Ryu, Chun-Li, Strider, Spider-Man, Iron Man, Wolverine) i jeden tryb zabawy - multiplayer przy jednej konsoli. Konkretna data premiery pełnej wersji jest jeszcze tajemnicą.

gram.pl
Dowiedz się więcej na temat: Herosi | xbox 360 | playstation 3 | grafika

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy