Reklama

LOTRO - obchody pierwszych urodzin

Lord of the Rings Online ma już roczek! Z tej okazji studio Turbine przygotowało kilka interesujących nowości, z księgą numer 13 na czele.

Na jakiś czas powróciła również opcja dozywotniej subskrypcji za 199 dolarów oraz pojawiła się możliwość długoterminowych deklaracji gry, przy których cena za miesiąc spada do niecałych 10 dolarów.

Wczoraj gra Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar obchodziła swoje pierwsze urodziny! To MMO studia Turbine otworzyło swoje podwoje dla Amerykanów, Australijczyków, Europejczyków i Japończyków w tym samym czasie - 24 kwietnia zeszłego roku. Developer ujawnił, że w związku z tak dużą okazją zaplanował naprawdę sporo atrakcji. Po pierwsze, a dla stałych graczy zapewne najważniejsze - ruszyła kolejna, trzynasta już księga: Doom of the Last-king. Dodaje ona nowe obszary do eksploracji - zimne i jałowe tereny krainy Forochel, gdzie gracze po raz pierwszy będą mogli dotrzeć do granicy kontynentu i zobaczyć ocean. I przy okazji trochę w nim połowić, co jest pierwszym zajęciem z nowej grupy "hobbystycznych". Pojawiła się również nowa klasa do grania w trybie PVMP - Orc Defiler.

Reklama

Ci, którzy kupili grę, ale przez ten rok zdążyli już od niej odejść zostaną ponownie zaproszeni do Śródziemia - ósmego maja ich konta ponownie staną się aktywne, na pięć dni. To okres wystarczający do pobieżnego poznania tego, co zmieniło się w LotRO, od kiedy ostatnio do niego zaglądali. Na jakiś czas powróciła również opcja wykupienia dożywotniej subskrypcji za 199 dolarów, co pozwoli na zapomnienie o regularnych opłatach przez cały okres życia gry.

Pojawiła się również jeszcze jedna oferta - długoterminowy (więcej niż 90 dni), ustalany z góry plan, w którym cena za jeden miesiąc wynosi 9,99 dolara (zamiast 14,99), o ile tylko opłaty będą regularne. W okresie świętowania potwory w grze wyrzucają z siebie pewne rzadkie przedmioty, które można wymienić na specjalnie przygotowaną na tę okazję wirtualną paczkę z prezentem. W środku oczywiście będzie coś, co z pewnością ułatwi dalsze wędrówki po świecie Tolkiena. Fanom pozostaje świętować razem ze studiem, w oczekiwaniu na możliwość tekst.

Dowiedz się więcej na temat: obchody | urodziny

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje