Reklama

Lionhead szykuje rewolucję wraz z Che Guevarą?

Na oficjalnej stronie Lionhead pojawiła się grafika zawierająca najprawdopodobniej przedsmak nowego pomysłu studia.

Jej głównym punktem jest wizerunek Che Guevary, czyli kontrowersyjnego rewolucjonisty, który stał się popkulturową ikoną. Oprócz grafiki możemy przeczytać krótki cytat pochodzący z dziennika Guevary i wyrazić własny stosunek do tej zajawki.

Pod charakterystycznym konturem twarzy Che Guevary, pojawiającym się też (w formie naszywek) na plecakach głównie młodych ludzi, umieszczono następujące zdanie: "Pozwólcie, że powiem, ryzykując to, iż wydam się śmiesznym, że prawdziwy rewolucjonista jest kierowany przez silne uczucie miłości." Jest to oczywista sugestia, że Peter Molyneux i jego załoga szykują rewolucję.

Reklama

Żeby przejść do serwisu Lionhead musimy wybrać jeden z dwóch kciuków, oznaczających nasze poparcie lub sprzeciw dla tej tajemniczej zapowiedzi. Na razie nie mamy niestety pojęcia o co mogłoby chodzić, ale być może to kolejny projekt firmy, w którym pojawią się pewnego rodzaju decydujące wybory. W końcu Ernesto Guevara ma tyle samo zwolenników co przeciwników.

Większość komentatorów zgaduje, że dalsze informacje powinniśmy otrzymać już w przyszłym tygodniu na imprezie GamesCom 2009. Peter Molyneux pojawi się w Kolonii i ogłosi podobno coś nowego. Oczywiście znany twórca niejednokrotnie mówił już o swoich projektach, stosując rozmaite wybiegi i tajemnicze porównania. Wiemy już o Natalu. Co jeszcze skrywa Lionhead?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy