Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Kooperacja w grach BioWare

Tryb kooperacji święci ostatnimi czasy tryumfy. Wygląda na to, że zainteresowało się nim też BioWare.

Gry BioWare znane są z tego, że skierowane są głównie dla pojedynczego gracza. Jednak przedstawiciele firmy uważnie obserwują rynkowe trendy. Wśród nich szczególnie modny staje się tryb kooperacji. Wygląda na to, że BioWare myśli nad jego wprowadzeniem w kolejnych tytułach.

Reklama

W wywiadzie dla serwisu Videogamer Ray Muzyka (jeden z założycieli BioWare) tak odniósł się do kwestii kooperacji w Mass Effect czy Dragon Age: Oczywiście. Rozważymy to. Nic na razie nie ogłaszamy, ale jest to bardzo interesujący pomysł. To może wprowadzić naprawdę ciekawe doświadczenia w grze. Dołożenie takiego trybu musi być jeszcze przedyskutowane. To nie jest niemożliwe, w końcu robiliśmy to i znowu robimy w Star Wars: The Old Republic, ale jest to poważne wyzwanie.

Jak pamiętamy Baldur's Gate umożliwiało grę w sieci lokalnej, a Neverwinter Nights pozwalało na budowanie swoich własnych przygód i rozgrywanie ich z przyjaciółmi. Jednak zanim twórcy powrócą do tego pomysłu na pewno upłynie dużo wody w Wiśle. Warto jednak wiedzieć, że pomysł nie został odrzucony.

Dowiedz się więcej na temat: święci

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje