Reklama

Konkurs dla modnych graczy

Uwaga! Mamy nie lada gratkę dla wszystkich prawdziwych graczy oraz koneserów mody - świetnie wykonane t-shirty firmy Syntax Clothes właśnie trafiły do naszej skrzyni z nagrodami. Oznacza to, iż już niebawem ubrania te mogą się znaleźć w Waszym posiadaniu.

Koszulki Syntax Clothes prezentują się tak, jakby zostały zakupione w jakimś zagranicznym sklepie, ale nic bardziej mylnego - pomysłodawcą, wykonawcą i producentem jest w pełni polska firma. Koszulka jest luźna i nie opina ciała, ograniczając ruchy, nie kurczy się również w praniu - jak zapewnia producent, do produkcji używana jest najlepsza gatunkowo bawełna. Dzięki ogromnej pracy, jaką włożyli w ten produkt najlepsi światowi designerzy, oraz użyciu farb plastizolowych renomowanych firm nadruki widniejące na t-shircie prezentują się świetne. Wykonane w systemie druku 3D oraz pociągnięte ultrażelem, są przyjemne w dotyku i odporne na spieranie. Koszulka składa się z czterech elementów: dużego głównego nadruku na przodzie, mniejszego nadruku umieszczonego w tylnej, górnej części oraz dwóch metek znajdujących się wewnątrz koszulki i na przodzie z lewej strony, dlatego nie można narzekać na to, że sporo powierzchni nie zostało odpowiednio zagospodarowanej - t-shirty są takie, jakie powinny być.

Reklama

Nasze oczy widziały już projekty t-shirtów, które wchodziły na rynek i szybko znikały gdzieś w czeluściach magazynów, ale te znacząco różnią się od pozostałych. Po włożeniu ich na siebie, materiał idealnie układa się na ciele, a my sami wyglądamy, jakbyśmy dopiero co opuścili bramy siedziby jakiegoś dużego zagranicznego producenta gier. T-shirty Syntax Clothes są najlepiej zauważalnymi modelami na "zewnątrz" (w centrum miasta, na rynku) i świetnie pasują do pasjonatów branży, którzy chcą wyróżniać się z tłumu i dumnie eksponować to, co ich tak bardzo "kręci".

Do wygrania jest osiem modeli t-shirtów (do wyboru Syntax Ball lub Be Friends)

Producentem t-shirtów i zarazem sponsorem nagród jest firma Syntax Clothes

Aby wziąć udział w naszym konkursie wystarczy między 26 a 29 września wysłać SMS-a o treści GRY pod numer 7152.

Koszt wysłania SMS -a wynosi 1,22 z VAT.

Szczegóły konkursu znajdziecie w regulaminie.

Konkurs przeznaczony jest dla abonentów sieci PLUS, ERA i ORANGE.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: konkursy | konkurs

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy