Reklama

Kolejny projekt polskiego studia ogłoszony

District Wars to nowo zapowiedziana gra polskiego studia Teyon z siedzibą w Krakowie.

Będzie to strzelanina z widokiem z trzeciej osoby przeznaczona na platformę PC. Jej premiera powinna nastąpić już w czwartym kwartale bieżącego roku.

"Zostań człowiekiem, który nie ma nic do stracenia" - brzmi hasło reklamujące grę District Wars. Będzie to nowy polski shooter TPP przeznaczony na komputery osobiste. Głównym bohaterem jest Tyrus Jones, ostatni członek gangu Skorpionów, którego przy życiu trzyma jedynie chęć zemsty na ludziach odpowiedzialnych za śmierć jego przyjaciół. Władzę nad New Valley przejęła nowa organizacja przestępcza, a zadaniem gracza jest powrót do miasta i rozprawienie się z jej członkami. Na swej drodze napotka on także skorumpowanych policjantów, handlarzy narkotykami i dawnych kolegów, którzy teraz znaleźli się po przeciwnej stronie barykady. W celu pokonania rozmaitych przeciwników będzie można użyć przeszło 30 rodzajów broni. U celu krwawej drogi leży odzyskanie władzy nad miastem.

Reklama

Strzelanina polskiego studia Teyon oparta jest na silniku Waterfall Engine. Dostępne będą zarówno tryb single, jak i multiplayer. Premiera gry planowana jest na ostatni kwartał bieżącego roku. Więcej informacji można uzyskać na oficjalnej stronie District Wars, na której już w sierpniu powinien pojawić się pierwszy trailer.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama