Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Ken Levine tworzy nową grę

Ken Levine zbiera zespół, który zajmie się jego nowym projektem.

W zamierzeniach ma być to produkcja jeszcze ambitniejsza niż słynny BioShock.

Reklama

BioShock 2 ciągle jest w produkcji, ale jego twórca Ken Levine szykuje już następny projekt. Biorąc pod uwagę, że druga część przygód w Rapture została przesunięta na przyszły rok rozpoczęcie prac nad kolejnym tytułem wydaje się dość ryzykowne.

W wywiadzie dla serwisu Gamasutra, Ken powiedział: Obecnie, gdy myślimy o nowym projekcie najważniejsze wydaje się znalezienie do niego odpowiednich ludzi. Znalezienie i zatrudnienie wszystkich potrzebnych osób zajmie nam trochę czasu. Również w kwestii orientacyjnej daty wypuszczenia nowego produktu musimy myśleć o większej skali czasowej, a to dlatego, że naszym celem jest stworzenie czegoś dużo bardziej ambitnego niż cokolwiek, co do tej pory zrobiliśmy. Dużo bardziej ambitnego niż BioShock. A wiemy, że takie rzeczy nie powstają w ciągu jednej nocy.

W dalszej części wywiadu Levine unika podawania szczegółów nt. projektu, a skupia się na podkreśleniu, jak ważne jest dobranie odpowiedniego zespołu. Najlepszym sposobem na tworzenie świetnych gier jest zebranie dużej grupy ludzi, z których wielu pracowało ze sobą przez lata, którzy z kolei mogą ściągnąć do projektu kolejne osoby, które zrobią wszystko jak należy.

Pozostaje nam tylko czekać na więcej szczegółów dotyczących tego ambitnego przedsięwzięcia. Oczekiwanie umili nam BioShock 2, którego powinniśmy wypatrywać w pierwszej połowie przyszłego roku.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje