Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Kane's Wrath z betą trzeciego Red Alerta!

Dodatek do gry Command & Conquer 3, zatytułowany Kane's Wrath, zadebiutuje 28 marca. Dla fanów serii twórcy przygotowali sporą niespodziankę - do rozszerzenia dołączone będą klucze do wersji beta Red Alerta 3.

Wielką niespodzianką dla fanów strategii była wieść o powstawaniu trzeciej części legendarnego Red Alerta. Dla wszystkich, którzy nie mogą się doczekać pojawienia się tej gry Electronic Arts ma dobrą wiadomość. Już wkrótce wystartują beta-testy RA3. Warunkiem dołączenia do nich jest zakup dodatku do Command & Conquer 3, zatytułowanego Kane's Wrath. Będzie on zawierał klucze rejestracyjne do wspomnianych testów.

Reklama

"Red Alert 3 jest wypełniony innowacjami" - zapewnia Chris Corry. "Największą jest tryb kooperacji. Będziecie mogli poprzez sieć grać ze swoimi kolegami, przechodząc przez kolejne etapy kampanii. Jeśli zdarzy się, że nie znajdziecie akurat żadnego, skorzystacie z możliwości werbowania wirtualnych generałów, dysponujących zróżnicowanymi osobowościami" - dodaje.

Szykuje się więc znakomita okazja powrotu do jednej z najbardziej znanych serii nie tylko w gatunku strategii, ale w całym przemyśle gier. Kane's Wrath zadebiutuje już 28 marca, tego też dnia klucze do beta-testów trzeciego Red Alerta trafią do rąk klientów, którzy zdecydują się na zakup rozszerzenia C&C3.

Dowiedz się więcej na temat: klucze

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje