Reklama

Jeśli nie chcesz mojej zguby... to kwiatuszka kup mi luby

Czego nie robi się dla pięknej kobiety? Można zaoferować jej czerwone róże, pierścionek z brylantem, a może?głośniki?

Chyba takim tropem podążyła firma JBL, wprowadzając do dystrybucji niewielki system audio. Tak, widoczne na obrazku kwiaty to satelitiki, a futurystyczny grzybek to subwoofer. Uprzedzamy kluczowe pytanie: tak, jest różowa wersja.

Głośniczki w standardzie 2.1 (2 satelity plus subwoofer) poza nietuzinkowym wyglądem, wyróżniają się niebagatelnym wykończeniem - najdobitniej świadczą o tym przewody powlekane tkaniną. Producent zapewnia, że od strony technicznej głośniki są kompatybilne z komputerami klasy Macintosh i PC?stacjonarnymi jak i przenośnymi?a także wszelkiej maści odtwarzaczami i konsolami do gier. Wiadomo także, że do produkcji tego systemu audio wykorzystano najnowszą wersję technologii przetworników Odyssey, która ma zapewnić doskonałe brzmienie tonów średnich i doskonały poziom basu. JBL Spyro mają także kontrolki dotykowe, które zapamiętują ustawienia głośności.

Reklama

Specyfikacja:

Jeśli poświęcimy chwilę na poszukiwania, można zdobyć ten system za około 325 PLN. Kwota niemała, ale czego się nie robi aby zobaczyć ten uśmiech na twarzy?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje