Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Id Software szuka beta-testerów

Id Software poszukuje chętnych do przeprowadzenia beta-testów swojej "nowej" gry - Quake Live (wcześniej zapowiadanej jako Quake Zero).

Aby się zgłosić wystarczy wejść na tę stronę i podać swój adres e-mail. Nie gwarantuje to jednak stania się od razu beta-testerem - ci zapewne wyłonieni zostaną na drodze losowania.

Reklama

Quake Live jest oryginalnym pomysłem Id z pewnością nie z powodu rozgrywki, w końcu to stary dobry Quake III Arena, ale z powodu sposobu jej realizacji. W całości będzie odbywać się ona z poziomu przeglądarki internetowej. Jest to chyba pierwsza tak rozbudowana, a na pewno tak dobrze wyglądająca produkcja zrealizowana w takiej konwencji. Twórcy przygotowali też specjalny serwis quakelive.com, który umożliwi graczom między innymi tworzenie list przyjaciół, organizowanie zawodów, czy też prowadzenie statystyk.

Id chcąc uczynić Quake Live darmową podpisało umowę z firmą IGA Worldwide, zajmującą się... umieszczaniem reklam w grach. W zamian za gratisową zabawę przyjdzie nam, więc oglądać loga np. Coca-Coli czy Intela. Data premiery nie jest jeszcze znana.

Dowiedz się więcej na temat: Live

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje