Reklama

Id Software szuka beta-testerów

Id Software poszukuje chętnych do przeprowadzenia beta-testów swojej "nowej" gry - Quake Live (wcześniej zapowiadanej jako Quake Zero).

Aby się zgłosić wystarczy wejść na tę stronę i podać swój adres e-mail. Nie gwarantuje to jednak stania się od razu beta-testerem - ci zapewne wyłonieni zostaną na drodze losowania.

Quake Live jest oryginalnym pomysłem Id z pewnością nie z powodu rozgrywki, w końcu to stary dobry Quake III Arena, ale z powodu sposobu jej realizacji. W całości będzie odbywać się ona z poziomu przeglądarki internetowej. Jest to chyba pierwsza tak rozbudowana, a na pewno tak dobrze wyglądająca produkcja zrealizowana w takiej konwencji. Twórcy przygotowali też specjalny serwis quakelive.com, który umożliwi graczom między innymi tworzenie list przyjaciół, organizowanie zawodów, czy też prowadzenie statystyk.

Reklama

Id chcąc uczynić Quake Live darmową podpisało umowę z firmą IGA Worldwide, zajmującą się... umieszczaniem reklam w grach. W zamian za gratisową zabawę przyjdzie nam, więc oglądać loga np. Coca-Coli czy Intela. Data premiery nie jest jeszcze znana.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje