Reklama

I Ty możesz robić własną telewizję

Na pewno niejeden miłośnik strategii ekonomicznych pamięta kultowy już tytuł Mad TV. Obecnie francuska firma Nobilis zapowiedziała, że zamierza odświeżyć ten pomysł i stworzyć grę, pozwalającą wcielić się w szefa stacji telewizyjnej.

TV Giant ma być kolejnym tytułem, traktującym o zakładaniu przedsiębiorstwa i zdobywaniu monopolu w danej sferze. Użytkownik, zaczynając praktycznie od zera dostanie okazję do stania się magnatem branży telewizyjnej.

Do zadań gracza będzie należało nie tylko zatrudnianie kolejnych pracowników czy przygotowywanie programów tak, aby nie powstawały luki w audycji, ale również na jego głowę spadnie wiele spraw, związanych z finansami i kwestią oglądalności. Niejednokrotnie będzie się można przekonać, że utrzymanie widzów przed telewizorami to nie taka prosta sprawa. Jednak zdecydowanie trudniejsze okaże się szukanie firm, które chciałyby umieści na antenie prowadzonej stacji swoją reklamę oraz zgodziłyby się na proponowane warunki.

Reklama

Aby ułatwić całe przedsięwzięcie przygotowanych zostanie trzydzieści odmiennych grup społecznych, stanowiących potencjalnych widzów. Niemniej jednak trzeba będzie pamiętać, że konkurencja nie sypia i za wszelką cenę stara się, aby zaoferować coś ciekawszego. Dlatego nie obejdzie się bez wydawania ogromnych pieniędzy na szkolenie zatrudnionych pracowników tak, aby przygotowywane przez nich filmy i seriale plasowały się na wysokim poziomie.

Europejską premierę TV Giant przewidziano na początek trzeciego kwartału 2007 r. Niestety do tej pory nie ujawniono planów wydania niniejszego tytułu na terenie naszego kraju. Gdy tylko pojawia się jakieś informacje w tej materii nie omieszkamy zawiadomić Was o tym. Zainteresowanych zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej w języku francuskim, oferującej szerszą galerię obrazków.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy