Reklama

Hattrick, czyli jak zostać menedżerem piłkarskim

Hattrick jest grą piłkarską (menedżerem), w której możesz prowadzić swoją wirtualną drużynę do zwycięstwa w konfrontacji z innymi uczestnikami z całego świata.

Hattrick jest prostą grą, łatwo poznać jej podstawy. Możesz grać w Hattricka nawet logując się raz czy dwa razy w tygodniu (choć mamy nadzieję widzieć Cię częściej). Wyzwaniem nie jest pokonanie gry, ale rywalizacja z innymi użytkownikami. Przy okazji rywalizacji wielu uczestników zaprzyjaźnia się, czyniąc z Hattricka także grę społecznościową.

Ogólne zadania

Pełnisz obowiązki zarówno menedżera jak i właściciela klubu. Planujesz taktykę i strategię, decydujesz o rodzaju treningu i wybierasz piłkarzy do składu meczowego. Kupujesz i sprzedajesz zawodników, inwestujesz w stadion i o wiele więcej. Dobrą radą na odniesienie sukcesu jest opracowanie dobrej strategii i planu długoterminowego. Sukces i chwała nie przyjdą przecież same.

Reklama

Twój nowy zespół

Kiedy obejmiesz pieczę nad swoim zespołem, przejmuje on wolne miejsce w jednej z lig spośród dwóch najniższych poziomów w systemie ligowym Hattricka. Na początek wspinaczki na szczyt otrzymasz zespół piłkarzy (niektórzy mogą mieć talent, inni niekoniecznie...), stadion i trochę gotówki. I nadchodzi pora na pokazanie swoich zdolności.

Region i pogoda

Twój klub jest przypisany do wybranego regionu, z którym zapewne coś Cię wiąże. Regiony umożliwiają odszukanie innych użytkowników z tych samych okolic. Inną ważną funkcją regionu jest jego bieżąca pogoda. Żaden region nie ma lepszej pogody niż inne, wszystkie są pod tym względem równe, nie musisz się więc martwić tym, że dokonasz złego wyboru.

Pogoda wpływa na kilka rzeczy, ale przede wszystkim na frekwencję (mniej widzów przychodzi na mecze przy deszczowej pogodzie). Na stronie regionu można zobaczyć bieżącą pogodę oraz prognozę na jutro. Jeśli dzisiaj świeci słońce, jest bardziej prawdopodobne (w porównaniu do innych typów pogody), że także jutro będzie słonecznie, pogoda nie jest więc całkowicie losowa.

Jeśli chcesz, możliwa jest zmiana regionu w przerwie międzysezonowej. Będzie to jednak kosztować 40 000 zł, odejdzie także 3% fanów.

Grę Hattrick znajdziecie pod adresem: hattrick.interia.pl

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: pogoda | hattrick

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy