Reklama

Gwiazda brytyjskiej telenoweli w Red Alert 3

Electronic Arts ujawniło, że kolejną gwiazdą, która pojawi się w aktorskich przerywnikowych filmikach w najnowszym Red Alercie, będzie znana z telenoweli Hollyoaks - Gemma Atkinson.

Panna Atkinson, znana telewidzom na Wyspach Brytyjskich z kilku tamtejszch programów dołączy do długiej listy talentów, które pojawiały się między wysadzaniem baz i dostarczały graczom nie lada rozrywki (zazwyczaj niezamierzonej - a przecież Michael Ironside czy Josh Holloway zwykle potrafią grać).

Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że w rolę Nataszy wcieli się niejaka Gina Carano - mistrzyni mieszanych sztuk walki, specjalistka od boksu tajskiego. Jak wygląda możecie zobaczyć w naszym newsie z maja.

Tak z kolei ma wyglądać Gemma Atkinson w roli porucznik Evy McKenna. Aktorka pojawi się na M Festival - największej brytyjskiej imprezie dla graczy oraz opowie o swojej roli w magazynie Zoo (jest to czasopismo pokroju znanego u nas CKM-a). Gemma sama jest graczem i jest bardzo podekscytowana tym, że może poznać ten świat od kuchni i poszerzyć swoje aktorskie horyzonty. Czy rzeczywiście je poszerzy przekonamy się niedługo. Premiera gry - jesienią. A czy wspominałem, że Gemma Atkinson jest również modelką prezentującą bieliznę?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje