Reklama

GTA IV w listopadzie na pecetach!!!

Jeden z najgorętszych tytułów tego roku, GTA IV, został wreszcie oficjalnie zapowiedziany w wersji na platformę PC!

Informację tę przekazał sam założyciel Rockstara, Sam Houser, ujawniając jednocześnie, że pozycja ta ujrzy światło dzienne już w listopadzie bieżącego roku.

"Jesteśmy niezwykle podekscytowani perspektywą wypuszczenia pecetowej wersji Grand Theft Auto IV" - na ten komunikat właściciele komputerów osobistych czekali praktycznie od ogłoszenia prac nad czwartą odsłoną słynnej serii Rockstara, pierwotnie wyprodukowanej jedynie na konsole (PS3 i X360). No i doczekali się. Takimi bowiem słowami Sam Houser oświadczył, że jeden z najgłośniejszych tytułów bieżącego roku trafi na pecety. "Cały zespół jest skupiony na tym, by dostarczyć niesamowitych doświadczeń związanych z rozgrywką na platformie PC" - kontynuował Houser. "Gra prezentuje się znakomicie na pecetach i nie możemy doczekać się, aż ludzie sami tego doświadczą" - dodał. Jak podają zagraniczne serwisy informacyjne wersja na komputery ma być identyczna do tej z konsol. Pewnych nowin można doszukiwać się za to w trybie multiplayer, jednak na więcej konkretów w tym temacie jest jeszcze za wcześnie.

Reklama

O ile powyższa informacja nie jest specjalnym zaskoczeniem (plotki o powstawaniu pecetowej wersji GTA IV krążyły po sieci już od długiego czasu stając się coraz bardziej wyrazistymi), o tyle rychły termin wydania tej pozycji może uchodzić za niespodziankę. Produkcja Rockstara na pecetach ma zadebiutować bowiem 18 listopada w Ameryce Północnej i trzy dni później na Starym Kontynencie. Komputerowa brać czeka z niecierpliwością.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje