Gry Stevena Spielberga

Już od jakiegoś czasu wiadomo, że słynny reżyser Steven Spielberg współpracuje z Electronic Arts przy tworzeniu trzech projektów.

Jednym z nich będzie gra logiczna na Wii, o drugim jeszcze nic nie wiadomo, a trzeci ma być połączeniem produkcji akcji i przygodówki, który ukaże się na PS3, X360 oraz komputery PC. Dzięki serwisowi Kotaku udało się uzyskać kilka informacji na temat tego ostatniego.

Redaktorzy, powołując się na anonimowego informatora z EA, podają nieco dodatkowych faktów. Do tej pory wiedzieliśmy, że gra ma opowiadać o więzi pomiędzy bohaterem a cybernetyczną kobietą, od której zależeć mogą losy świata. Obecnie dowiedzieliśmy się, że tajemniczą bohaterką będzie podróżniczka w czasie, która przybędzie na ziemię z epoki odległej od naszej o 50 milionów (!) lat. Dlatego też tylko niewielka jej część pozostanie ludzka.

Reklama

Kotaku informuje również, że Spielberg na tyle zainteresował się fabułą gry, że planuje nakręcić wykorzystujący ją film, a może nawet serię filmów.

Projekt nie ma jeszcze oficjalnego tytułu. Wewnątrz EA określany jest licznymi nazwami kodowymi. Jedną z nich jest LMNO.

Gry-Online
Dowiedz się więcej na temat: spielberg
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama