Reklama

Gracze chcą Alana Wake'a na PC

Zaskakująca decyzja Microsoftu o anulowaniu prac nad pecetowym wydaniem gry Alan Wake sprawiła, że gracze przygotowali petycję, w której domagają się wersji na komputery osobiste.

Gracze wystosowali petycję skierowaną do Microsoftu, w której domagają się wersji pecetowej gry Alan Wake. W chwili obecnej zebrano prawie 14 tysięcy podpisów. Wszystkich zainteresowanych niezwłocznie odsyłamy pod ten adres, gdzie można złożyć swój wirtualny podpis pod wspomnianym dokumentem.

Alan Wake został oficjalnie zapowiedziany w 2005 roku na PC i Xboksa 360. Nic nie wskazywało na to, że gra trafi wyłącznie na konsolę Microsoftu. Nawet podczas ubiegłorocznych targów E3 twierdzono, że lista platform docelowych nie uległa zmianie, a premiera Alana Wake'a odbędzie się wiosną 2010 roku. W ubiegłym tygodniu Microsoft poinformował, że jednak Alan Wake nie pojawi się na PC twierdząc, jakoby gra nie była dostosowana do możliwości komputerów osobistych.

Reklama

Pozostaje mieć nadzieję, że Gigant z Redmond wraz ze studiem Remedy (producent gry Alan Wake) pozytywnie rozpatrzy petycję. Czekamy na rozwój wypadków.

Alan Wake ma już ustaloną datę wydania - gra zadebiutuje 21 maja w Europie. Do polskich sklepów gra trafi w wersji kinowej (przetłumaczone napisy).

(gram.pl)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje