Gra ojców serii Gothic trafi także na Xboksa 360

Według informacji podanych przez serwis Worthplaying konsola Microsoftu wzbogaci się o kolejny ciekawy tytuł, który z początku nie powstawał z myślą o tej platformie.

Mowa tutaj o nowej grze z gatunku RPG, zatytułowanej Risen.

Produkcja powstaje w niemieckim studio Piranha Bytes, znanym graczom z całego świata za sprawą wysoko cenionej serii Gothic. Wydawca Risen, firma Deep Silver, poinformował dzisiaj, że gra trafi nie tylko na komputery klasy PC, ale także na konsole Xbox 360. Na razie nie podano żadnych szczegółów na temat wersji przeznaczonej dla wielbicieli padów.

Risen przenosi nas na wyspę, której centrum stanowi czynny wulkan. Oprócz charakterystycznych dla gatunku cRPG elementów rozgrywki, czyli eksploracji terenu, rozmów z bohaterami niezależnymi czy walki, istotne są także takie czynności, jak regularne posiłki i odpoczynek. Sterowanie jest przystosowane do myszki i klawiatury, ale pomimo tego twórcy raczej nie powinni mieć większych problemów z rozmieszczeniem funkcji na padzie w sposób wygodny dla gracza.

Reklama

Premiera Risen odbędzie się w przyszłym roku, niestety nie wiemy jeszcze, w którym kwartale. W naszym kraju grę wyda firma Cenega Poland.

Gry-Online
Dowiedz się więcej na temat: Ojców | xbox 360

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy