God of War 3 i Gears of War 2 w 2008 roku?

W amerykańskim miesięczniku Electronic Gaming Monthly znajduje się specjalna rubryka z plotkami.

Redaktorzy magazynu radzą przyjmować je chłodno, jednak już nie raz spekulacje tam zamieszczane okazywały się w przyszłości prawdą. W najnowszym wydaniu mowa jest o dwóch bardzo gorących tytułach na PlayStation 3 oraz Xboxa 360.

Koncern Sony nie potwierdził jeszcze oficjalnie, że God of War 3 powstaje na PS3. W zasadzie mieliśmy jedynie małe przesłanki by sądzić, że trzecia część jest w produkcji. EGM twierdzi, że zespół Sony Santa Monica od dłuższego czasu pracuje już nad tym, by Kratos w przyszłym sezonie mógł zadebiutować na PlayStation 3. Podobne wieści dotarły do redaktorów pisma na temat Gears of War 2. Chociaż Microsoft nie ogłosił jeszcze prac nad sequelem pierwszej części, to jej rewelacyjne wyniki sprzedaży nie powinni zostawiać nikomu złudzeń. Według Electronic Gaming Monthly, GoW2 możemy spodziewać się także pod koniec 2008 roku.

Reklama

Ostatnią plotką, jaką przynosi najnowsze wydanie magazynu, jest informacja o wskrzeszeniu przez Segę gry Skies of Arcadia. Poprzednie części ukazały się na DC oraz Gamecube, jednak od 2003 roku nie słyszeliśmy nic nowego na temat tej marki. Podobno "Niebiescy" po cichu przygotowują jej kolejny sequel. Póki co nie wiadomo jeszcze na jakie platformy i kiedy miałby on zostać wydany.

Gry-Online

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy