Reklama

Fabryka Stworów strzałem w "10"

Już ponad milion żyjątek stworzonych przy pomocy narzędzia Spore Fabryka Stworów znalazło się w Sporepedii! Ten imponujący wynik osiągnięto w zaledwie tydzień od udostępnienia aplikacji, co jest kolejnym dowodem na wielki sukces firmy Maxis.

Niedawno informowaliśmy, że narzędzie Spore Fabryka Stworów cieszy się niezwykłą popularnością, czego dowodem było powstanie ponad 250 tysięcy kreatur po zaledwie dobie od udostępnienia aplikacji. Jak się okazuje, fantazja graczy nie zna granic - bariera miliona wirtualnych gatunków została przekroczona w trakcie jednego tygodnia.

Co minutę do Sporepedii dodawane są nowe stwory, które po premierze pełnej wersji gry Spore zapełnią jej uniwersum. Jak donosi rodzimy wydawca produkcji Willa Wrighta, Electronic Arts, aplikacja, dzięki której możliwe jest powoływanie do życia nowych gatunków, w Polsce została pobrana ponad 50 tysięcy razy. W tej chwili Sporepedia liczy sobie już blisko 1 100 000 stworów, zatem można się spodziewać, że bariera dwóch milionów także zostanie przekroczona w godnym podziwu tempie.

Reklama

Warto przypomnieć, że Spore od samego początku zapowiadane było jako wielki hit. Wypuszczone niedawno narzędzie Spore Fabryka Stworów wydaje się potwierdzać ogromny potencjał, tkwiący w produkcji Willa Wrighta. Ostateczna wersja gry ekipy Maxis ma ukazać się 5 września na platformach PC i DS.

Tymczasem nam wypada pogratulować twórcom Spore ogromnej popularności, jaką wzbudziła promocyjna aplikacja wśród fanów elektronicznej rozrywki. Samym graczom życzymy z kolei jeszcze większej kreatywności w tworzeniu nowych stworów.

(gram.pl)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje