Eve Online - śmiałek obleciał całą galaktykę

MMO stworzone przez CCP przyciąga największych hardkorowców growego świata.

Jeden z nich postanowił oblecieć całą galaktykę EVE Online po jej obrzeżach. Jak powiedział, tak zrobił.

Jeżeli weźmiemy "hardkorowość" graczy MMO, to dzielimy ich z grubsza na 3 grupy: casuali, tych bawiących się przy klonach WoW-a (i samym WoW-ie) oraz EVE Online. Dzieło CCP wymaga od człowieka nie tylko anielskiej cierpliwości, ale także bycia na bieżąco z układami politycznymi pomiędzy korporacjami i planowania rozwoju swojej postaci na kilka miesięcy do przodu. Właściwie to logo tej gry mogłoby wystarczyć za słownikową definicję "hardkoru".

Reklama

Jednak czasami zdarzy się osoba, która zapragnie zrobić coś innego - przykładem niech będzie pilot o nicku DevilDogUSMC. Śmiałek postanowił oblecieć dookoła całą galaktykę EVE Online i po 4 dobach w końcu mu się to udało. Cała podróż wymagała zaliczenia 118 punktów i wykonania 502 skoków.

Wydawać by się mogło, że taka wycieczka to nic. Trzeba jednak pamiętać, że nie wszystkie regiony galaktyki są przyjazne - trzeba uważać nie tylko na członków wrogich korporacji, ale także na piratów. Podczas swojej wyprawy DevilDogUSMC miał wątpliwą przyjemność przekradania się pod nosem nieprzyjaciela

gram.pl
Dowiedz się więcej na temat: galaktyka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama