Reklama

EA Sports wróci do pecetów

Electronic Arts zapowiedziało, że serie, które w tym roku nie doczekają się wersji na PC - w tym NBA Live i Madden - powrócą na tę platformę w 2009.

Co ciekawe, mają one "wyraźniej" korzystać z połączenia z Internetem, a EA planuje wprowadzenie programów subskrypcyjnych, które będą polegać na "lojalności konsumentów" tej firmy.

Na początku kwietnia Peter Moore wyjaśniał, dlaczego w tym roku pecetowcy nie doczekają się swoich wersji kilku gier sportowych ze stajni EA. Mówił o tym, że PC reprezentuje dla jego firmy "naprawdę duże biznesowe wyzwania". Mówił też, że Electronic Arts ma pomysły, jak "na nowo ożywić komputery osobiste - zarówno, jeśli chodzi o gry sportowe, jak i inne, które pasują do tej platformy". Czas na powrót do tej kwestii, z dobrymi wieściami i sporą liczbą niewiadomych.

Reklama

EA głosiło, że w przyszłym roku wyda na PC zarówno Maddena, jak i NBA Live. Jednocześnie nie ujawniono na ten temat żadnych innych konkretnych informacji. Zapewniono jedynie, że te wersje wykorzystają połączenie z Internetem w "wyraźniejszy i bardziej sensowny" sposób. Peter Moore na swojej ostatniej konferencji wypowiedział się również pobieżnie na temat "programów subskrypcyjnych", które "wykorzystają lojalność konsumentów"...

Nie brzmi zbyt optymistycznie, biorąc pod uwagę niechęć grających na pecetach do wszelkiego rodzaju sieciowych rejestracji, potwierdzeń i innych tego typu zabezpieczeń. Na szczegóły na ten temat trzeba będzie jeszcze poczekać.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje