Reklama

Duke Nukem Forever nie wybiera się na E3

3D Realms nie zamierza prezentować Duke Nukem Forever na lipcowych targach E3.

Zdaniem Scotta Millera jest to bezzasadne z uwagi na zbyt małe znaczenie, jakim charakteryzuje się obecnie największa niegdyś impreza branżowa.

Duke Nukem Forever - gra legenda. Prace nad nią rozpoczęły się tuż po wydaniu Duke Nukem 3D, a więc w 1997 roku. Większość graczy straciła już nadzieję, że z tego projektu finalnie powstanie coś ciekawego. Tymczasem ostatnio wokół DNF robi się coraz więcej szumu. Przykładem może być pokazany w programie The Jace Hall Show fragment rozgrywki w DNF. W zeszłym tygodniu informowaliśmy z kolei o nowej grafice z Księciem na pierwszym planie i ofercie pracy studia 3D Realms (poszukiwani są przede wszystkim projektanci poziomów). Wydawało się więc, że wszystko jest na najlepszej drodze ku temu, by grę zaprezentować na zbliżających się targach E3.

Reklama

Tak się jednak nie stanie. Twórcy DNF-a uznali, że nie ma sensu zabierać Duke'a do Los Angeles, gdyż... E3 jest nieznaczącą imprezą. "W zasadzie, nawet nie zostałem poinformowany, że się odbędzie" - kwitował szef 3D Realms, Scott Miller. Mimo wszystko zapewnił on, że omawiany tytuł powstaje bez większych zgrzytów. "Prace nad grą przebiegają dobrze, naprawdę dobrze" - zakończył.

A my możemy wierzyć lub nie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy