Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Duke Nukem Forever jednak w 2008 roku?

Ciekawi jesteście co dzieje się z Księciem? Od ostatnich informacji na temat produkcji Duke Nukem Forever minęły zaledwie trzy tygodnie i już mamy kolejne rewelacje.

Otóż na prywatnej stronie jednego z projektantów poziomów w 3D Realms, Scotta Macleana, pojawił się taki oto wpis dotyczący postępujących prac nad przygodami Księcia:

Reklama

"Wszystko jest w jak najlepszym porządku. W pracy rzeczy mają się świetnie, aż chce się rano wstawać. Nasza ekipa jest wspaniała. Świetnie się bawię przy pracy nad poziomami, które mi przydzielono, wszystkim się podoba. Projektanci wykonują naprawdę kawał świetnej roboty. Nie mogę doczekać się dnia, w którym pokażemy to wszystko, czego do tej pory dokonaliśmy. Koniec końców, rok 2007 był znacznie ciekawszy i zabawniejszy niż 2006".

Czyżby więc blisko jedenastoletnie oczekiwanie miało w końcu zakończyć się sukcesem? W świetle coraz częściej pojawiających się na ten temat plotek, najprawdopodobniej coś jednak jest na rzeczy. Pozostaje zatem uzbroić się w cierpliwość.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje