Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Doniesienia o sequelu gry Black czymś więcej niż plotką?

Black - gra uznana za jednego z najładniejszych (jeśli nie najładniejszego) shooterów na PS2 prawdopodobnie doczeka się drugiej części.

A przynajmniej co jakiś czas pojawiają się plotki odnośnie domniemanego Black 2. Dzisiaj pora na kolejną z nich.

Reklama

Grą Black Criterion Studios udowodniło, że doskonale czuje się nie tylko w gatunku wyścigówek, ale i FPS-ów. Shooter ich autorstwa zawojował na początku 2006 roku konsole PS2 i Xbox. Jakieś półtora roku trzeba było czekać na pierwsze doniesienia o rzekomej produkcji sequela. Electronic Arts, wydawca gry, wydał jednak oświadczenie, że Black 2 nie znajduje się w produkcji. Było to w lutym tego roku. Teraz czas wrócić do świata plotek i przypuszczeń.

Co wyciągnęło Blacka z lasu? Wpis na oficjalnej stronie Criterion Studios, gdzie znalazła się pozycja Black: Second Mission mająca się pojawić w 2009 roku na PS3, X360 i pecety. Oczywiście gdy tylko wścibscy internauci dojrzeli ów wpis, ten został usunięty przez administratora. Black 2 wraca zatem do worka z plotkami, ale nie da się ukryć, że coś jest na rzeczy. Nie mamy wątpliwości, że wielu konsolowców ucieszy się z oficjalnej wieści o produkcji Second Mission, a pecetowcy chętnie zobaczą, na czym polega magia gry Black.

Dowiedz się więcej na temat: doniesienie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje