Reklama

Diablo III powraca jak bumerang

Blizzard prawdopodobnie ogłosi nowy projekt na nadchodzącej imprezie Blizzard Worldwide Invitational, zaplanowanej na 28-29 czerwca.

Serwis Xfire wspomniał o tym wydarzeniu przy okazji reklamowania swej relacji na żywo z Paryża. Czyżbyśmy doczekali się wreszcie oficjalnej zapowiedzi Diablo III?

W sieci coraz częściej pojawiają się spekulacje, że Blizzard pracuje nad Diablo III i wkrótce to ogłosi. Być może jest to tylko efekt zbliżającej się imprezy Blizzard Worldwide Invitational, która odbędzie się w dniach 28-29 czerwca, a być może Zamieci zwyczajnie kończy się Poxilina i nie ma jak zatykać przeciekających informacjami rur.

Serwis Xfire jako jeden z punktów programu swojej relacji na żywo z Paryża podał: "Śledź ceremonię otwarcia i dowiedz się, jaka gra zostanie zapowiedziana". Niedługo potem komunikat ten został jednak zdjęty z łamów, powodując tym większe zainteresowanie - przynajmniej wśród tych czujnych obserwatorów, którzy zdołali spostrzec powyższą informację zanim została ona ocenzurowana.

Reklama

Przypomnijmy, że przy okazji ostatnio publikowanych plotek na temat Diablo III przedstawiciele Blizzarda powiedzieli: "Obecnie skupiamy się na StarCrafcie II i Wrath of the Lich King. Doceniamy jednocześnie, że społeczność jest zainteresowana tym, by seria Diablo była kontynuowana. Zdecydowanie podzielamy to zainteresowanie".

Tymczasem nie pozostaje nic innego, jak czekać do rozpoczęcia tegorocznej Blizzard Worldwide Invitational, do którego pozostało niecałe pół miesiąca.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje