Reklama

Diablo III bez PK

Jeżeli ktoś liczył na kontynuowanie Player Killingu w Diablo III - zła wiadomość. Pracownik Blizzarda zaprzeczył, jakoby proceder ten był możliwy w trzeciej części diabelnej serii.

Tzw. "Player Killing" wydawał się nieodłącznym elementem krajobrazu Diablo II. Jednak proceder ten nie jest zgodny z zamysłem Blizzarda. Jak napisał na forum World of Warcraft jeden z pracowników Blizzarda (nick: Bashiok): "Generalnie nie jesteśmy miłośnikami rozczulania się nad grą. To tak naprawdę jest frajdą tylko dla jednej osoby, a takiego pojęcia frajdy nie chcemy realizować. O wiele bardziej wolimy promować oraz wspierać sensowny i wymagający umiejętności system, niż mechanikę, która zmusza ludzi do walki przeciwko sobie bez wyraźnego powodu.

Reklama

Jesteśmy skupieni na kooperatywnym trybie Diablo III, dlatego mechanika oraz decyzje projektowe związane z multiplayerem będą wspierały ten element jak to tylko możliwe, nie niszcząc go przy tym.

To nie znaczy, że PvP nie będzie, ale to są detale i możliwości, jakie nie były jeszcze przedmiotem naszych dyskusji".

PK jest procederem bez wyraźnego celu? A co z kradzionymi kupkami złota i przedmiotami? Chociaż faktycznie zabawa kosztem drugiej osoby nie jest najlepszym pomysłem na grę...

(gram.pl)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne