Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Dark Void trafi na duży ekran

Dark Void nie ograniczy się do gry wideo. W planach wytwórni Brada Pitta znajduje się także przeniesienia tej produkcji na duży ekran.

Czyżby słynny aktor miał zagrać główną rolę w tym filmie?

Reklama

Plan B, czyli firma należąca do Brada Pitta, a także Reliance Big Pictures podpisały umowę z firmą Capcom, na mocy której otrzymały one prawda do przeniesienia gry wideo Dark Void na duży ekran. Prawdopodobnie w filmie zobaczymy wspomnianego aktora, lecz jak na razie jeszcze nie ujawniono jego obsady. Nieznana jest również fabuła.

Wiemy natomiast już co nieco o Dark Void. Będzie to dynamiczna gra akcji przedstawiona z perspektywy trzeciej osoby, opowiadająca historię Willa - pilota, który po wypadku znalazł się w centrum Trójkąta Bermudzkiego, gdzie dotarł do portalu, pozwalającego na przeniesienie się do innego wymiaru. Bohater będzie musiał wydostać się z nowo poznanego świata.

Autorzy gry nie zdecydowali się na umieszczenie w swojej produkcji trybu rozgrywki dla wielu graczy i skupiają całą swoją uwagę na zabawie w pojedynkę. Dark Void pozwoli użytkownikowi, rzecz jasna, eliminować napotkanych przeciwników, jak również eksplorować kolejne lokacje pieszo lub przy wykorzystaniu jetpacka, pozwalającego na latanie. Warto zaznaczyć, że opisywany tytuł bazuje na technologii Unreal Engine 3.

Dark Void już 22 stycznia pojawi się na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox 360 i PlayStation 3 w Europie, a trzy dni wcześniej ukaże się w Ameryce Północnej.

Dowiedz się więcej na temat: przeniesienia | wideo | ekran

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje