Crysis Wars - zagraj za darmo!

Chętni na gratisową multiplayerową rozwałkę w pięknej grafice z pewnością ucieszą się z informacji, że Crysis Wars jest w tym tygodniu darmowy!

Przez całe 7 dni można grać po LAN-ie, natomiast od piątku do niedzieli również na serwerach GameSpy.

Firmy Electronic Arts i Crytek przygotowały dla fanów pecetowych FPS-ów, którzy jeszcze nie zdecydowali się na zakup gry Crysis Warhead dużą niespodziankę?od dzisiaj z serwisu MyCrysis można pobrać pełną wersję jej części multiplayerowej, czyli Crysis Wars?wystarczy się tam zarejestrować, a odpowiednie instrukcje przyjdą na podanego maila. Po ściągnięciu plików i ich instalacji - oraz namówieniu do tego samego znajomych z sieci LAN - można do końca tygodnia tłuc się lokalnie we wszystkich trybach i wariantach rozgrywki, jakie są dostępne w pełnoprawnym produkcie. Serwery GameSpy będą z kolei otwarte przez trzy dni - od piątku do niedzieli.

Reklama

Developer zapewnia, że ci, którzy kupili grę i tego typu rozrywki mają na co dzień również mogą z niecierpliwością oczekiwać najbliższego weekendu?dla nich też się coś szykuje, choć na szczegóły na ten temat trzeba jeszcze poczekać.

gram.pl
Dowiedz się więcej na temat: wars
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama