Reklama

Crysis 2 z jeszcze lepszą grafiką

W drugiej odsłonie cyklu Crysis, której powstanie wydaje się być już przesądzone, niemieckie studio Crytek poświęci jeszcze więcej uwagi oprawie wizualnej.

Developerom zza naszej zachodniej granicy marzy się fotorealistyczna grafika, którą można byłoby porównać z filmami.

O chęci wzniesienia grafiki gry Crysis 2 na wyższy poziom wspomniał jeden z pracowników firmy Crytek, Steven Bender. Zapowiedział on, że druga odsłona trylogii doczeka się licznych poprawek w oprawie wizualnej - udoskonalone zostaną m.in. tekstury twarzy oraz animacje. Niemcy mają bardzo ambitny plan, wprowadzone innowacje mają bowiem zbliżyć grafikę programu do poziomu filmów.

Wypowiedź Stevena Bendera jest pierwszym dowodem na to, że firma Crytek bardzo poważnie myśli o drugiej odsłonie cyklu Crysis. Co prawda wcześniej wspominano o planach stworzenia trylogii, ale nasi zachodni sąsiedzi nie oświadczyli wówczas, że kontynuacja pierwszoosobowej strzelaniny na pewno powstanie.

Reklama

Co ciekawe, kolejne odsłony cyklu Crysis to nie jedyne gry, jakie aktualnie planuje firma Crytek. Bender oświadczył, że jego studio myśli o innych produkcjach, ale na razie nie chce zdradzić jakichkolwiek szczegółów.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje