Reklama

Conan zaprasza do zabawy

Czas przeprosić się ze znajomym, który gra w Age of Conan. Dlaczego? Ponieważ to dzięki niemu można otrzymać dostęp do cyfrowej Hyborii na całe 7 dni. Za darmo.

Firma Funcom nie poddaje się w walce z molochem, jakim z pewnością jest World of Warcraft. Age of Conan całkiem dobrze sobie radzi, jednak "subskrybentów nigdy za wiele", jak mówi popularne wśród operatorów MMO powiedzenie. Dlatego też został uruchomiony tzw. "Buddy Program".

Na czym to polega? Na zapraszaniu do gry znajomych, którzy otrzymają tym samym możliwość darmowego biegania po Hyborii przez 7 dni. Po tym czasie dane konto bynajmniej nie znika - można je ulepszyć do pełnej wersji i zachować wyszkoloną już nieco postać. Na razie usługa ta jest dostępna tylko dla posiadaczy wersji kolekcjonerskiej Age of Conan, ale wkrótce w "zabawie" tej będą mogły brać również osoby, które zakupiły standardowe wydania gry.

Reklama

Twórcy Age of Conan z dość frywolną dowolnością wykorzystują wolne miejsce na dyskach graczy. Same wymagania minimalne mówią o konieczności zarezerwowania sobie aż 30 GB wolnej przestrzeni na partycji, gdzie zainstalowano grę. Z tego powodu producent zaleca pożyczenie zapraszanej osobie swoich płyt z AoC. Jeżeli jednak nie jest to możliwe, to za 2,99 USD lub euro (zależne oczywiście od terytorium) można ściągnąć grę z serwerów Funcomu. W tym przypadku zapraszana osoba dostaje dodatkowe 3 dni zabawy, które ma w domyśle przeznaczyć na dokończenie pobierania danych.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje