Reklama

Codemasters przejmuje grę Leisure Suit Larry?

Larry Laffer - legendarny podrywacz podbił niejedno serce podczas swej wieloletniej krucjaty na ekranach komputerów.

Niestety, w 2004 roku odszedł na emeryturę zostawiając nam swego siostrzeńca o nazwisku Loveage. Wszystko wskazuje na to, że bezpośrednia kontynuacja gry Magna Cum Laude znalazła swój dom.

Leisure Suit Larry: Box Office Bust został zapowiedziany na początku 2008 roku i jest drugą grą, w której obserwujemy poczynania drugiego Larry'ego, a za całość nie odpowiada Al Lowe. Uproszczony mechanizm przygodówki, mnóstwo mini gierek, karykaturalnie dużych biustów i miła komiksowa grafika 3D składać się mają na zabawną historię, w której młodszy Larry pomaga starszemu w Hollywood ukończyć produkowany przezeń film Bitanic>.

Reklama

O grze ucichło, głównie z powodu połączenia Activision i Vivendi - Leisure Suit Larry był po prostu jedną z marek, która została porzucona podczas tej fuzji. Według tej niemieckiej strony instytucji przyznającej wiekowe kategorie grom od wczoraj Box Office Bust należy do Codemasters, które ma wydać ten tytuł na PC, X360 i PS3. Pozostaje czekać na oficjalne oświadczenie od "mistrzów kodu".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje