Reklama

CoD 6 dopiero w 2010

Szósta część serii Call of Duty pojawi się na rynku w roku 2010 - poinformował dyrektor wykonawczy Activision Publishing, Mike Griffith. Wcześniej data premiery gry była ustalona na rok 2009.

Już od sierpnia wiadomym jest, że szósta odsłona serii Call of Duty produkowana jest przez studio Infinity Ward. Ostatnio informację tę potwierdził wydawca gry, firma Activision Blizzard. Dyrektor wykonawczy Activision Publishing Mike Griffith sprostował jednak wcześniejsze wypowiedzi szefa Acti-Blizza, Bobby'ego Koticka, dotyczące daty premiery następcy World at Wara.

Pierwotnie prezes największej spółki branżowej zapowiadał, że Call of Duty 6 ukaże się w 2009 roku. Plany te zostały najwyraźniej zweryfikowane, gdyż Mike Griffith obwieścił na konferencji, że shooter Infinity Ward zostanie wydany dopiero w 2010 roku. Władze firmy zdają sobie sprawę, że dwuletni okres oczekiwania na kolejną odsłonę serii CoD to długi czas, jednak mają pomysł na jego wypełnienie.

Reklama

W listopadzie swej premiery doczeka się Call of Duty: World at War. Twórcy zapowiadają, że nie opuszczą swego dzieła zbyt szybko udostępniając co pewien czas nową zawartość dodatkową. Szczegółów w tym temacie nie ujawniono. Nieznane jest też miejsce w czasoprzestrzeni, w którym ma zostać osadzona "szóstka".

Po tym, co zespół Infinity Ward dokonał z Modern Warfare, o jego następną produkcję można być jednak spokojnym.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje